Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy rekord Fundacji ANIMUS!


W dniach 2-4 grudnia 2016 r. po raz kolejny Fundacja ANIMUS, przy wsparciu ZHP Złotoryja, Zespołu Szkół Zawodowych oraz Zespołu Szkół Miejskich ze Złotoryi postanowiła zatroszczyć się o bliźnich i wesprzeć ich zebranymi produktami żywnościowymi! Dzięki Państwa otwartym sercom, szlachetnemu gestowi i chęci pomocy akcja zakończyła się ogromnym sukcesem! Na medal zasługują Wolontariusze, którzy podczas 3dniowej zbiórki wytrwale stali przy koszach i zachęcali do udziału w zbiórce.

Dzięki uprzejmości Państwa Zwierzyńskich i supermarketów Stokrotka, Lidl i Netto w Złotoryi, a także ogromnych sercach odwiedzających w tych dniach sklepy udało się zebrać aż 1.389,77 kg żywności i jest to niewątpliwie nasz ANIMUSowy rekord! Obdarowanych zostało 308 osób, w tym 179 dzieci, aż 79 rodzin otrzymało paczki! Produkty trafiły w tym roku do potrzebujących dzieci szczególnie z rodzin wielodzietnych, pogorzelców z Nowej Ziemi, seniorów oraz Podopiecznych z niepełnosprawnością Fundacji ANIMUS. To wszystko dzięki ogromnej ofiarności i pomocy Najlepszych Darczyńców oraz szlachetnych Wolontariuszy!

Zobacz zdjęcia

Czytaj więcej: Nowy rekord Fundacji ANIMUS!

Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS


W dniach 2- 4 grudnia 2016 r. serdecznie zapraszamy na kolejną edycję akcji "Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS". W organizacji akcji na terenie miasta Złotoryja będą pomagać wolontariusze Fundacji ANIMUS, ZHP, uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych oraz uczniowie z Zespołu Szkół Miejskich.

Do specjalnie przygotowanych koszy, każdy kupujący będzie mógł przekazać na rzecz dzieci, seniorów oraz pogorzelców z Nowej Ziemi artykuły spożywcze. Jak co roku produkty rekomendowane to te z długim terminem przydatności do spożycia, np: słodycze, cukier, makaron, dżemy, soki, konserwy, olej, mleko i wiele innych.

Czytaj więcej: Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS

II MIKOŁAJKOWY BIEG - zaproszenie


Kochani!
Gorąco zachęcamy do udziału w naszym II Mikołajkowym Biegu!!! :-)
Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji to specjalne zaproszenie Pani Prezes Łucji powinno Was przekonać :-) To już JUTRO! Nie może Was zabraknąć!!! Do zobaczenia - gwarantujemy, że impreza będzie świetna!!! <3

Czytaj więcej: II MIKOŁAJKOWY BIEG - zaproszenie

Konkurs mikołajkowy


 

KONKURS!!!

  

TEMAT:

ANIMUSOWY Mikołaj Oczami DZIECKA

 

Stwórz pracę i wygraj nagrodę!

Nagrody za I, II, III miejsce!

 

Składanie prac:

 

16- 18. 11.2016 r. godz. 9:00- 16:00 w biurze Fundacji ANIMUS
pl. Niepodległości 2, I piętro

 

Ogłoszenie zwycięzcy:

 

podczas II Mikołajkowego Biegu dn. 26.11.2016 r. godz. 12:00 w centrum Złotoryi, obok „Zielonego Grzybka”


 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!

 

Czytaj więcej: Konkurs mikołajkowy

II MIKOŁAJKOWY BIEG - regulamin


Animuski nasze kochane :-)
Przedstawiamy Wam regulamin naszego Mikołajkowego Biegu i zapraszamy do zapoznania się z jego treścią. Gorąco Was Wszystkich ściskamy i do akcji zapraszamy! ;-)

Regulamin II Mikołajkowego Biegu z Fundacją ANIMUS

CEL AKCJI CHARYTATYWNEJ
- Zebranie funduszy na otwarcie i działalność Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży w Złotoryi
- Propagowanie niesienia pomocy najbardziej potrzebującym Podopiecznym Fundacji ANIMUS połączonego ze zdrowym trybem życia, aktywnym wypoczynkiem wśród mieszkańców powiatu złotoryjskiego i dolnego śląska
- Popularyzacja i upowszechnianie biegania oraz nordic walking jako najprostszych form ruchu dostępnych dla wszystkich

ORGANIZATOR
- Fundacja ANIMUS Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000315596
dane kontaktowe adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

TERMIN BIEGU
- II Mikołajkowy Bieg z Fundacją ANIMUS odbędzie się w dniu 26.11.2016 r.

Czytaj więcej: II MIKOŁAJKOWY BIEG - regulamin

II MIKOŁAJKOWY BIEG - trasa


Kochani!
Pora bliżej zapoznać Was z akcją, którą organizujemy :)
II Mikołajkowy Bieg z Fundacją Animus, organizowany dn. 26.11.2016 r. to impreza dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz tych, lubiących spacery z kijkami Nordic Walking.
Poniżej przedstawiamy Wam trasę, którą trzeba będzie pokonać podczas imprezy.
Dzieci do lat 12 mają do pokonania dystans 1,5 km.
Dorośli 6 km , natomiast osoby z kijkami Nordic Walking- 4,5 km.
Start oraz meta znajdować się będą w złotoryjskim Rynku, obok "Zielonego Grzybka". Wszystkich Was GORĄCO namawiamy do udziału w akcji! Gwarantujemy super zabawę, nagrody za wygraną oraz satysfakcję z udzielonej pomocy na rzecz naszych potrzebujących Animusowych Dzieciaczków.
Śledźcie nasz profil - więcej info wkrótce!!! :-)

II MIKOŁAJKOWY BIEG

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________