Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biegnij z AnimusemBiegnij z Animusem


 

Kilometry dobra

Kampania Fundacji ANIMUS Kilometry Dobra ze wsparciem ambasadora Kampanii Roberta Kuriaty Mistrza Sportu Miasta Złotoryja 2014 r. zaprasza wszystkich do akcji Kilometry Dobra.

Czytaj więcej: Kilometry dobra

Podsumowanie 2014 roku

Podsumowanie 2014 roku

 


 

Test Coopera

Test Coopera

Pobierz deklarację uczestnictwa

  


 

Kilogramy dobra

Świąteczna Zbiórka Żywności Banków Żywności to SETKI POSIŁKÓW dla ubogich dzieci Fundacji ANIMUS.


Świąteczna zbiórka żywnościJuż niebawem do naszych domów zawita bożonarodzeniowe światełko, zapowiedź narodzin Jezusa. W uroczystym nastroju, w gronie rodzinnym zasiądziemy do stołów aby podzielić się opłatkiem. Tego dnia liczy się przede wszystkim Rodzina, jednak nie wszyscy będą mogli w pełni cieszyć się atmosferą świąt.

Czytaj więcej: Kilogramy dobra

Loteria fantowa - ANIMUS Dzieciom

1 procent

 

SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZONEJ LOTERII FANTOWEJ ANIMUS Dzieciom

Na podstawie zgłoszenia urządzania loterii fantowej Naczelnikowi Urzędu Celnego w Legnicy w związku z Regulaminem Loterii Fantowej ANIMUS Dzieciom, nasza Fundacja ”ANIMUS” przeprowadziła loterię fantową w dniach od 31.05.2014 r. do dnia 01.06.2014 r. na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego tj. zalew złotoryjski w Złotoryi.

Czytaj więcej: Loteria fantowa - ANIMUS Dzieciom

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________