Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS

Dzień Dziecka 2013

Czerwiec tuż za rogiem, a wraz z nim święto, o którym pamięta każde dziecko, nawet to całkiem dorosłe. Również Fundacja Animus zatroszczyła się o swoich małych podopiecznych, zabierając 28–ro dzieci do Raczkowa na wspólne świętowanie. Wprawdzie 18 maja to wciąż nie czerwiec, aczkolwiek dzięki zaproszeniu, które dostaliśmy od Fundacji Ochrony Przyrody i Rozwoju Turystyki "FOPiT GOBI", tegoroczny Dzień Dziecka zagościł u nas wcześniej.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka z Fundacją ANIMUS

Twoje zdrowie

Reklama akcji Twoje zdrowie

"Twoje zdrowie z Fundacją ANIMUS"

Kichanie, kaszel, ból gardła, gorączka. Prosta diagnoza - grypa! Kilka dni w łóżku i po krzyku!

Są jednak bóle, na które nie działają witaminy i ciepła kołdra, a pozbyć się ich można tylko przy współpracy wykwalifikowanym specjalistą. Dlatego też zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji ANIMUS.

Czytaj więcej: Twoje zdrowie

Fundacja Animus - dziękujemy...

Dzięki dobremu sercu i hojności drugiego człowieka na terenie naszego miasta Złotoryja w sklepach Biedronkach przy ul.Staromiejskiej , Legnickiej ,Hożej , w sklepie Stokrotka przy ul. Kościuszki i Eko przy ul. Legnickiej w dniu 28 oraz 29 września 2012 r. odbyła się zbiórka żywności w ramach akcji „Podziel się posiłkiem” organizowana przez Banki Żywności. Akcja skierowana została szczególnie do dzieci z najuboższych rodzin często wielodzietnych.

Zbiórka żywności 28-29 września 2012

Liczba 55 wolontariuszy z Fundacji ANIMUS , oraz młodzieży szkolnej Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi na czele wraz z koordynatorem zbiorki p. Krzysztofem Apostolukiem  zebrała 661 kg Żywności, która trafi do Dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin.

Zarząd Fundacji ANIMUS oraz Koordynator zbiórki Krzysztof Apostoluk składają serdeczne podziękowania p. Annie Bieleckiej-Woźniak, p. Ewie Miara oraz wszystkim Kierownikom Sklepów na terenie których została przeprowadzona zbiórka za współpracę przy organizacji Zbiorki. Gorące podziękowania ślemy także do wolontariuszy, którzy bezinteresownie świadczyli swoją pomoc. Także w imieniu Dzieci dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję „Podziel się posiłkiem” dzieląc się swoją miłością i dobrocią wrzucając do przygotowanych koszy swoje dary, bo „ Dzięki miłości i dobroci można pokonać wszystkie bariery”.

Fundacja ANIMUS

 

Podziel się posiłkiem

W dniach 28-29 września 2012 r. serdecznie zapraszamy na kolejną, ósmą edycję akcji "Podziel się posiłkiem". W organizacji akcji na terenie miasta Złotoryja będą pomagać wolontariusze Fundacji ANIMUS.

Czytaj więcej: Podziel się posiłkiem

Ewa Farna wspiera akcję charytatywną Fundacji ANIMUS

22 sierpnia 2012 roku w Złotoryi odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej, podczas którego sama gwiazda będzie wspierała działalność charytatywną Fundacji ANIMUS.

Czytaj więcej: Ewa Farna wspiera akcję charytatywną Fundacji ANIMUS

Akcja "ANIMUS Dzieciom" nadal trwa

W dniach 9-10 czerwca 2012 r. odbyły się XVII Dni Wilkowa podczas których nasza Fundacja ANIMUS przeprowadziła akcję charytatywną "ANIMUS DZIECIOM". Akcja jest skierowana dla Dzieci Podopiecznych Fundacji ANIMUS na wypoczynek letni oraz przeprowadzenie warsztatów i wyjazdów edukacyjnych. W dniu 9 czerwca w samo południe pierwsi goście Fundacji ANIMUS z BC Rally Team z Bolesławca dzięki uprzejmości Pani Barbary Kuks, na parkingu zorganizowali mini tor rajdowy dla dzieci. Chętnych nie brakowało.

Czytaj więcej: Akcja "ANIMUS Dzieciom" nadal trwa

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________