Fundacja "ANIMUS" - Przekazałeś nam już 1% - Ewa Farna wspiera akcję charytatywną Fundacji ANIMUS

Ewa Farna wspiera akcję charytatywną Fundacji ANIMUS

22 sierpnia 2012 roku w Złotoryi odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej, podczas którego sama gwiazda będzie wspierała działalność charytatywną Fundacji ANIMUS.

Przekazane darowizny zostaną przeznaczone dla dzieci - podopiecznych Fundacji, szczególnie na zajęcia terapeutyczno-psychologiczne oraz wyjazdy naukowo-integracyjne.

Każdy może włączyć się do akcji wpłacając darowizny na konto Fundacji ANIMUS

Bank PKO BP SA I Oddział Złotoryja
numer rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964

Wesprzeć Dzieci można również poprzez wysłanie charytatywnego

SMS-a pod nr 73068 o treści AT.ANIMUS

Za pomoc w imieniu dzieci dziękujemy.

Ewa Farna

Dodatkowe informacje można otrzymać na stronie internetowej www.zlot.ewafarna24.com