XVII Dni Wilkowa

XVII Dni WilkowaDnia 09 oraz 10 czerwca 2012 r. Fundacja "ANIMUS" Organizacja Pożytku Publicznego będzie współorganizowała XVII Dni Wilkowa. W tym roku impreza ta będzie miała charakter charytatywny, gdyż Fundacja w ramach akcji "ANIMUS Dzieciom" będzie przyjmowała darowizny na wyjazd dzieci z rodzin ubogich na wypoczynek letni połączony z warsztatami terapeutyczno-psychologicznymi oraz na działania edukacyjne prowadzone przez Fundację "ANIMUS". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie, gdzie niedzielnymi gwiazdami będą Gabriel Fleszar oraz Marzena Kipiel-Sztuka, którzy będą wspierać akcję "ANIMUS Dzieciom". Darowizny można przekazywać także na konto Fundacji "ANIMUS".