Loteria fantowa - ANIMUS Dzieciom

SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZONEJ LOTERII FANTOWEJ ANIMUS Dzieciom

Na podstawie zgłoszenia urządzania loterii fantowej Naczelnikowi Urzędu Celnego w Legnicy w związku z Regulaminem Loterii Fantowej ANIMUS Dzieciom, nasza Fundacja ”ANIMUS” przeprowadziła loterię fantową w dniach od 31.05.2014 r. do dnia 01.06.2014 r. na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego tj. zalew złotoryjski w Złotoryi.

Ze sprzedaży losów uzyskano dochód w wysokości 1.710,00 zł słownie: jeden tysiąc siedemset dziesięć złotych.

Dochód ze sprzedaży losów w wysokości 1.710,00 zł zostanie przeznaczony na:

• pomoc społeczną w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób,
  • działalność charytatywną,
  • ochronę i promocję zdrowia,
  • działania na rzecz osób niepełnosprawnych,
  • naukę, edukację, oświatę i wychowanie,
  • krajoznawstwo i wypoczynek dzieci i młodzieży

Podczas trwania loterii tj. w dniach 31.05.2014 r. do 01.06.2014 r. nie były zgłaszane reklamacje przez uczestników oraz nie były wystawione ani anulowane imienne zaświadczenia o uzyskanej wygranej.

Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom za zaangażowanie DZIĘKUJEMY.

Fundacja ANIMUS