Finał akcji Kilometry Dobra z ANIMUSem

Wszyscy SUPER Darczyńcy, Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji ANIMUS w ramach akcji Kilometry Dobra uzbierali 26.050,49 zł to 595,06 metrów ( 1m = 44 zł) czyli ponad 0,5 kilometra!

Akcja trwała 3 miesiące od 01 marca do 31 maja 2015 r. Jest to nasz wspólny SUKCES – Darczyńców,  Koordynatorów, Wolontariuszy, ANIMUSowych Przyjaciół i ludzi o dobrym sercu – DZIĘKUJEMY! – mówi Prezes i fundraiser Fundacji ANIMUS Łucja Marchaj.

Zgodnie z decyzją zbiórki publicznej nr 2015/1017/OR zebraliśmy środki do puszek kwestarskich w kwocie 14.687,67 zł.  Koszty zbiórki wyniosły 9,08% wartości zebranych ofiar do puszek tj. 1.333,17 zł, a planowane były na poziomie 30%. Nasza Fundacja ANIMUS minimalizowała koszty zbiórki i dzięki SUPER ANIMUSowym Darczyńcom, Przyjaciołom i Ludziom Dobrej Woli odnieśliśmy tak WIELKI SUKCES! – potwierdza fundraiser ANIMUSa Marta Marchaj.

Na podstawie zgłoszenia przez Fundację ANIMUS z dnia 30 kwietnia 2015 r. urządzania loterii fantowej Kilometry Dobra z Fundacją ANIMUS nasza Fundacja ANIMUS zorganizowała loterię fantową w dniu 31.05.2015 r. w godzinach od 14ºº – 19ºº w skwerze Siedmiu Mieszczan przy ulicy Józefa Piłsudskiego w Złotoryi.  Zostało sprzedanych 101 losów każdy w cenie 5,00 zł brutto uzyskując dochód w wysokości 505,00 zł, słownie: pięćset pięć złotych.

Już przygotowujemy się do zakupu „Mareczkowozu”. To dzięki wspaniałym Darczyńcom rodzice Mareczka będą mieć zdrowsze kręgosłupy, a Mareczek będzie mógł jeździć w samochodzie w poprawnej pozycji i bezpiecznie. Ich koszmar się już niedługo skończy – potwierdza Łucja Marchaj.
Część środków zostanie również przeznaczona na fundusz Na Ratunek Rodzinie abyśmy mogli nadal pomagać m.in. nieść pomoc psychologiczno-terapeutyczną rodzinom z różnymi problemami i nałogami.

Wszystkim Darczyńcom ANIMUSa, Ambasadorowi akcji Robercie Kuriata, Koordynatorom, Wolontariuszom czyli Zwycięzcom – DZIĘKUJEMY!

Zapraszam Ciebie do Grona Darczyńców Fundacji ANIMUS.  Twoja wpłata comiesięczna w wysokości 10zł, 50 zł czy 100 zł przez okrągły rok pomoże nam systematycznie i na okrągło czynić niemożliwe możliwym.
Numer konta: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964
Fundacja ANIMUS, Wilków-Osiedle ul. Kopernika 7, 59-500 Złotoryja.

Dziękujemy WIELKIM i WSPANIAŁYM DARCZYŃCOM:

Firmie POLKON Sp. z o. o.

Firmie Eisberg i Panu Kristofowi Spaeth

Firmie Mine Master

Firmie SOLO Barbara Ćmikiewicz

Firmie GATES Polska Sp. z o. o.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Art Hotel Wrocław

Sklep Jubilerski TIARA Daniela Pawlus

Firmie Wojcieszowianka