Fundacja "ANIMUS" - Przekazałeś nam już 1% - Pomóż małej Wiktorii

Pomóż małej Wiktorii

Rehabilitacja Wiktorii

Mam na imię Wiktoria i mam 4 latka. Jestem radosną, ciekawą świata dziewczynką, uwielbiam zwierzęta, najbardziej koniki i psy.

Jak się urodziłam moi rodzice myśleli, że jestem normalnym, zdrowym dzieckiem, jednakże z biegiem lat wszystko się zmieniało. Jak zaczynałam siedzieć i chodzić okazało się, że jestem słabsza od innych dzieci, że mój rozwój motoryczny jest opóźniony. Niedawno zapadł „wyrok” - miopatia mięśni, wrodzona choroba powodująca, że moje mięśnie są słabsze i zanikają.

Do końca moich dni jestem skazana na ciężką rehabilitację, ponieważ nie ma leku na moje schorzenie. Jedynie kosztowna rehabilitacja może uratować moje zdrowie i zapobiec dalszemu rozwojowi choroby. Moi rodzice robią wszystko aby mi pomóc jednakże koszty są tak wysokie, że przerastają ich budżet domowy.

Dlatego też wraz z moimi rodzicami zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową, która w znacznym stopniu ułatwi moje leczenie.

Chcę być taka jak inne dzieci, normalnie się bawić, korzystać z życia, wierzę, że znajdą się ludzie dobrej woli o wielkich sercach, którzy wspomogą moją rehabilitację.

Z serca wszystkim dziękujemy
Wiktoria Franczak z rodzicami.

Prosimy o wpłatę na konto fundacji ”ANIMUS”

Bank PKO BP SA   I Oddział Złotoryja

Z dopiskiem: Wiktoria Franczak