II MIKOŁAJKOWY BIEG - regulamin

Animuski nasze kochane :-)
Przedstawiamy Wam regulamin naszego Mikołajkowego Biegu i zapraszamy do zapoznania się z jego treścią. Gorąco Was Wszystkich ściskamy i do akcji zapraszamy! ;-)

Regulamin II Mikołajkowego Biegu z Fundacją ANIMUS

CEL AKCJI CHARYTATYWNEJ
- Zebranie funduszy na otwarcie i działalność Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży w Złotoryi
- Propagowanie niesienia pomocy najbardziej potrzebującym Podopiecznym Fundacji ANIMUS połączonego ze zdrowym trybem życia, aktywnym wypoczynkiem wśród mieszkańców powiatu złotoryjskiego i dolnego śląska
- Popularyzacja i upowszechnianie biegania oraz nordic walking jako najprostszych form ruchu dostępnych dla wszystkich

ORGANIZATOR
- Fundacja ANIMUS Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000315596

TERMIN BIEGU
- II Mikołajkowy Bieg z Fundacją ANIMUS odbędzie się w dniu 26.11.2016 r.

START I META
- Start oraz meta Mikołajkowego Biegu znajduje się w Rynku w Złotoryi koło „Zielonego Grzybka”
- Start biegu: dzieci w wieku do 12 lat godz. 11:00, dorośli godz. 11:15 oraz marsz z kijami nordic walking godz. 11:45

DYSTANS BIEGU
- Długość trasy:

• Dzieci w wieku do 12 lat - 1,5 km

• Dorośli - 6 km

• Marsz z kijami nordic walking - 4,5 km

- Na czas biegu trasa będzie oznaczona oraz zabezpieczana przez służby porządkowe

PROGRAM BIEGU I NAGRODY
- Start godz. 11:00 na dystansie 1,5 km dzieci (do 12 lat), 6 km dorośli, marsz z kijami nordic walking 4,5 km
Po biegu gadżet dla każdego uczestnika biegu
I, II i III miejsce w każdej kategorii tj. dzieci do lat 12, dorośli i nordic walking będzie nagradzane

TRASA BIEGU

BIURO BIEGU
- Biuro Mikołajkowego Biegu z Fundacją ANIMUS znajdować się będzie w Rynku obok „Zielonego Grzybka”
- Godzina otwarcia biura: od godz. 10:00

WARUNKI UCZESTNICTWA W BIEGU
- Prawo uczestnictwa w biegu na dystansie 1,5 km mają osoby małoletnie do 12 roku życia jeśli mają pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych. Impreza ma charakter otwarty i charytatywny.
- Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wpisanie się na listę obecności i dokonanie wpłaty do puszki kwestarskiej na cel charytatywny na otwarcie i działalność Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży.
- Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność (w przypadku zawodników małoletnich na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych).

ZAPISY
- W dniu biegu tj. 26.11.2016 r. od godziny 10:00 w Rynku w Złotoryi obok „Zielonego Grzybka”

OPŁATA NA OTWARCIE I PROWADZENIE CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
- Każdy uczestnik biegu dokonuje opłaty startowej (wpisowego) z przeznaczeniem na otwarcie i działalność Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży. Opłata startowa osoby pełnoletniej wynosi 20 zł, brak opłaty startowej osoby małoletniej do 12 roku życia.

INFORMACJE DODATKOWE
- II Mikołajkowy Bieg z Fundacją ANIMUS odbędzie się bez względu na pogodę, przy otwartym ruchu pieszym i rowerowym
- Uczestnicy biegu ubezpieczają się we własnym zakresie
- Organizator jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej