Rok 2017 rokiem Św. Brata Alberta oraz rokiem wolontariatu

Fundacja ANIMUS jako jedna z największych NGO działających na terenie powiatu złotoryjskiego otrzymała zaproszenie od Dyrektora i Pracowników Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Złotoryi na spotkanie z okazji ogłoszonego roku 2017 rokiem Św. Brata Alberta oraz rokiem wolontariatu. Z WIELKĄ przyjemnością w dniu 16 marca 2017 r. wzięliśmy udział w tak ważnym wydarzeniu i cieszymy się, że mogliśmy opowiedzieć zgromadzonym organizatorom, zaproszonym gościom o pięknej służbie Wolontariuszy i Darczyńców Fundacji ANIMUS na rzecz bliźniego.

Dziękujemy organizatorom za piękne przyjęcie naszej Fundacji ANIMUS i pokazania dorobku naszej działalności.

Proszę przekaż swój 1% na Fundację ANIMUS nr KRS 0000315596.