Fundacja "ANIMUS" - Przekazałeś nam już 1% - Pomóż małej Klaudii

Pomóż małej Klaudii

Szanowni Państwo zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla mojej córki Klaudii.

Klaudia ma 9 lat i cierpi na bardzo rzadką chorobę o nazwie mukopolisacharydoza – MPS. Choroba ta polega na występowaniu dużych zmian w organizmie, powoduje pogrubienie skóry i zaostrzenie rysów twarzy oraz zmiany kostne i deformacje prowadzące do niesprawności ruchowej. Do dziś nie znaleziono skutecznego leku, który zahamuje chorobę, jedyną efektywną terapią jest ruch. Aby odwlec rozwój choroby i zapobiec całkowitemu zesztywnieniu stawów, Klaudia zostaje poddawana ciężkiej i długotrwałej rehabilitacji. Klaudia jak każda mała dziewczynka lubi bawić się i oglądać bajki, jednakże w większym stopniu jej dzieciństwo skupia się na cierpieniu.

Klaudia podczas ciężkich ćwiczeń

Dlatego z całego serca proszę Państwa o pomoc finansową , którą przeznaczymy na leczenie i rehabilitację mojej córeczki.

Z serca wszystkim dziękujemy!
Klaudia Plesowicz z Mamą

Proszę o wpłatę na konto fundacji ”ANIMUS”

Bank PKO BP SA I Oddział Złotoryja

Z dopiskiem: Klaudia Plesowicz