Twoje zdrowie

Reklama akcji Twoje zdrowie

"Twoje zdrowie z Fundacją ANIMUS"

Kichanie, kaszel, ból gardła, gorączka. Prosta diagnoza - grypa! Kilka dni w łóżku i po krzyku!

Są jednak bóle, na które nie działają witaminy i ciepła kołdra, a pozbyć się ich można tylko przy współpracy wykwalifikowanym specjalistą. Dlatego też zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji ANIMUS.

Oferujemy usługi rehabilitacyjne oraz masaże, które mogą pomóc w następujących przypadkach:

• stany pourazowe i powypadkowe (złamania, skręcenia, także amputacje)
  • bóle kręgosłupa, bóle stawowe i mięśniowe, zwiększone napięcie mięśni
  • rehabilitacja po udarach mózgu
  • mózgowe porażenie dziecięce
  • schorzenia neurologiczne
  • fizjoterapia pooperacyjna (endoprotezy stawów, artroskopie)

Rehabilitację prowadzi specjalista fizjoterapeuta mgr Paweł Nowodyła.

Powyższe usługi będą prowadzone w ramach odpłatnej działalności Fundacji. Zachęcamy do kontaktowania się z naszym fizjoterapeutą.

Zdrowie mamy tylko jedno i warto o nie dbać. W zdrowym ciele zdrowy duch.