Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"ANIMUS dzieciom" - akcja Wielkanocna

ANIMUS dzieciom - akcja WielkanocnaZbliża się Wielkanoc, święto radości i obfitości, gdy po siedmiu tygodniach oczekiwania i poszczenia możemy zasiąść z rodziną do stołu i podzielić się jajkiem. Nie wszyscy jednak będą mogli tak odświętnie przeżywać czas Zmartwychwstania Pańskiego.

Dlatego też, jak co roku, Fundacja ANIMUS pragnie wesprzeć najuboższe, a w szczególności wielodzietne rodziny naszego powiatu wręczając im paczki żywnościowe. Dzięki Państwu możemy wspólnie osiągnąć cel.Dlatego też serdecznie zapraszamy do odwiedzenia w dniach 15-17 kwietnia 2011 r. supermarketów Biedronka, Lidl i Stokrotka oraz centrum handlowego Mirosława i Haliny Zwierzyńskich i podzielenia się z naszymi podopiecznymi tym, czym chata bogata, czyli żywnością. W godzinach od 10:00 do 18:00 pod hasłem "ANIMUS Dzieciom", nasi wolontariusze będą na Państwa czekać z koszami, do których można wkładać m.in. cukier, ryż , makaron, olej, konserwy w puszce, słodycze dla dzieci itp. Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do akcji ANIMUSA. Wystarczy jedynie nadmienić, iż dzięki wsparciu mieszkańców Powiatu Złotoryjskiego w ubiegłych latach zebraliśmy ponad 5 ton produktów żywnościowych, które następnie zostały rozdzielone wśród 156 rodzin, co daje 802 osoby, którym pomogli Państwo ugasić nie tylko głód chleba, ale przede wszystkim serca.

Czytaj więcej: "ANIMUS dzieciom" - akcja Wielkanocna

Sprawozdanie finansowe

Informujemy Państwa, że wszystkie informacje oraz sprawozdania finansowe Fundacji ANIMUS można pobrać ze strony Departamentu Pożytku Publicznego lub na naszej stronie w dziale Do pobrania

 

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________